W tym roku Adam Małysz wystartował w rajdzie Dakar. Jeździł w zespole RMF Caroline Team. Właśnie zakończył dotychczasową pracę z zespołem i postanowił zmienić rajdowe barwy.

Był skoczek narciarski w tegorocznej odsłonie rajdu Dakar zajął bardzo dobre 38. miejsce. Startował w teamie RMF Caroline Team. Pomimo udanej współpracy, sportowiec podjął decyzje o rozstaniu się z zespołem. W przyszłym roku wystartuje w nowych barwach.

"Dziękuję całemu teamowi, za cierpliwość, z jaką wprowadzał mnie w tę nową dziedzinę sportu, za pasję i zaangażowanie, wreszcie za wsparcie, nie tylko techniczne, podczas rajdu Dakar - powiedział na pożegnanie Małysz. Jak podaje TVN24.pl szef zespołu Albert Gryszczuk jest pod wrażeniem profesjonalizmu Adama i mimo odejścia nadal mu będzie kibicował.

Małysz obecnie przygotowuje się do rajdu Italian Baja. Impreza odbędzie się w dniach 16-18 marca w północnych Włoszech.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!