- Nigdy nie byłem szczęśliwy w Liverpoolu, nie chcę tam wracać - deklaruje Mario Balotelli. Włoski piłkarz został wypożyczony prze AC Milan w ubiegłym roku.

- Nigdy nie byłem szczęśliwy w Liverpoolu, nie chcę tam wracać - taką deklarację złożył Mario Balotelli w rozmowie z dziennikarzami włoskiej telewizji Mediaset Premium. Włoch pod koniec czerwca został wypożyczony z Anfield Road przez AC Milan na rok, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 365 dni.

25-latek liczy, że mediolańczycy zdecydują się zatrzymać go na dłużej, co ma zamiar pokazać w ostatnich sześciu kolejka tegorocznych rozgrywek. - Zdecydowanie chcę zostać na San Siro. w ostatnich dwóch meczach pokazałem, że wciąż mogę być tym Mario, co byłem kilka lat temu. Wystarczy, że nie mam żadnych problemów ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. A pieniądze nie powinny być problemem, bo Milan do biednych klubów nie należy - przyznał z rozbrajającą szczerością Balotelli.


Foto Olimpik/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!