Do obsady serialu Marvela "Luke Cage" dołączył Frank Whaley. Aktor wcieli się w postać detektywa Rafaela Scarfe. Serial trafi na ekrany w przyszłym roku.

Whaley dołączył do Mile'a Coltera, który zagra tytułowego bohatera. Ponadto w serialu zagra Alfre Woodard (Black Mariah), Theo Rossi (Shades) oraz Simone Missick (Cottonmouth). Luke Cage to superbohater o nadludzkiej sile i niezwykłej wytrzymałości.

Swoje moce otrzymał w wyniku nieudanych eksperymentów. Dzięki nowym zdolnościom ucieka z więzienia i staje się najemnikiem. Serial został zamówiony w 2013 roku wraz z "Daredevilem" (którego pierwszy sezon zakończył się w tym roku) oraz "Jessicą Jones (premiera pod koniec tego roku z gościnnym pojawieniem się Luka Cage'a, oboje w komiksach tworzą parę), a także serialem "Iron Fist", który najprawdopodobniej również zadebiutuje w 2016 roku.

Czytaj także: Wszystkie seriale będą emitowane na platformie Netflix i docelowo mają tworzyć wspólną miniserię Defeders.

(aip)">
Wszystkie seriale będą emitowane na platformie Netflix i docelowo mają tworzyć wspólną miniserię Defeders.

(aip)

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!