Ewa Kaczmarczyk po zakończonym biegu w Zbąszyniu Ewa Kaczmarczyk po zakończonym biegu w Zbąszyniu

Ewa Kaczmarczyk po zakończonym biegu w Zbąszyniu

Marzeniem Ewki jest ściganie się na handbike'u. Niestety... nie posiada własnego roweru do ścigania, takiego z prawdziwego zdarzenia, jakie mają najlepsze zawodniczki w Polsce. Pomóżmy jej spełnić to marzenie.

Marzenie Ewy


Każdy z nas ma marzenia. Ma je i Ewa Kaczmarczyk, którą przedstawiłam wam w wywiadzie - Ewa Kaczmarczyk na handbike'u. Sport i niepełnosprawni.

Ewa trenuje do dwóch lat, zaczęła od zwykłego metalowego, ważącego 30 kg handbikea. Kiedy tylko może, bierze udział w zawodach, a rower pożycza z klubu. Jednak marzy o takim prawdziwym dla siebie, na własność. Mogłaby bez przeszkód trenować, lecz niestety nie ma szans na to, żeby kupić go za własne pieniążki.

Osobiście jest jej niezręcznie prosić kogokolwiek o pomoc. Fundacje odmawiają pomocy, inne organizacje również. Często słyszy odpowiedź, że jest za stara, że pomagają tylko dzieciom...
Jednak wierzy w to, że kiedyś uzbiera potrzebną kwotę i rozpocznie prawdziwe treningi i prawdziwe zawodowe ściganie. Ma za sobą wiele biegów. To pasja, a nie chwilowe zauroczenie. To prawdziwa miłość do tego sportu!

Dodatkowo, dzięki ściganiu się, ma rewelacyjną rehabilitację, a jest ona Ewie niezmiernie potrzebna, codziennie. W pomoc zaangażowana jest Pani Agnieszka Szczepańska z Fundacji Aktywni, możemy pomóc i my. Gdyby 21 tysięcy osób ofiarowało jej, tylko 1 złotówkę marzenie
by się spełniło.

Na koncie Ewy już jest 3500 zł, pomału - do celu.

Zerknijcie na stronę Ewy tam wrzuciła swój apel! W załącznikach wycena roweru i jego piękne zdjecie.
Każda złotówka się liczy!!!

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!