Matt Damon ponownie wcieli się w rolę Jasona Bourne'a. W sieci pojawiły się dwa krótkie klipy zapowiadające zwiastun filmu "Jason Bourne".

Jason Bourne powróci w lipcu na ekrany. W roli tytułowej zobaczymy po raz czwarty Matta Damona, który wystąpił wcześniej w filmach "Tożsamość Bourne'a", "Krucjata Bourne'a" i "Ultimatum Bourne'a". Postać stworzona przez Roberta Ludluma nadal rozpala wyobraźnię filmowców.

Fabuła nowego filmu nie jest znana. Z kilkusekundowych klipów, które pojawiły się w sieci dowiemy się w zasadzie tylko tego, że 21 kwietnia pojawi się pełnyzwiastun.

Na ekranie oprócz Damona zobaczymy tegoroczną laureatkę Oscara, Alicię Vikander. W filmie wystąpił też Tommy Lee Jones. Reżyserem obrazu jest Paul Greengras, który wcześniej nakręcił "Krucjatę Bourne'a" i "Ultimatum Bourne'a".

Polską premierę "Jasona Bourne'a" zaplanowano na 29 lipca.Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!