Matthew McConaughey odrzucił propozycję roli czarnego charakteru w kolejnym filmie z serii "Strażnicy Galaktyki". Aktor znany m.in. z "Interstellar" i serialu "Detektyw" nie znalazł odpowiedniej roli dla siebie.

Matthew McConaughey wybrzydza w filmowych rolach? Aktor dostał propozycję zagrania głównego, złego charakteru w „Strażnikach Galaktyki”. Zdobywca Oscara odmówił jednak udziału w produkcji. Nie sprecyzowano, w jaką rolę miałby wcielić się aktor. Według doniesień, gwiazdorowi nie przypadła do gustu zaproponowana postać. Aktor przyznał, że zapoznał się ze scenariuszami, jednak nie znalazł odpowiedniej roli dla siebie. Zdjęcia do "Strażników Galaktyki 2" rozpoczną się w 2016 roku. Premiera została wyznaczona na 5 marca 2017 roku.

Cover Video/x-news

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!