Od lewej: Graf, Triku Od lewej: Graf, Triku

Od lewej: Graf, Triku

Niedawno pojawił się ich pierwszy klip do utworu „Chemia”. Na koncie mają w sumie trzy płyty. Od czwartku na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube odsłuchiwać można najnowszą z nich. Przed Wami Triku i Graf!

Z ważącym 66,6 MB albumem zatytułowanym 666MIN, wprost z Warszawy, do MaxFloLabu wstępują Triku i Graf! Tomek i Adam - bo tak naprawdę mają na imię - przyjaźnią się od 22 lat. Razem grają od 7. Jak sami twierdzą, są Z Dźwięków Urodzeni. I tak też nazwali swój duet. W 2010 roku wypuścili krążek ZZA KURTYNY. Dwa lata później wspólnie z Afiszem nagrali ZA UŚMIECH. W muzyce zawsze szukali alternatywy. Obaj stanowią również część zespołu Projekt K.A.C., gdzie – grając na „żywych” instrumentach – łączą ze sobą rock i rap. W tym roku pod kryptonimem Z DŹWIĘKÓW URODZENI dokładnie w 666 MIN stworzyli materiał wchodzący na album pod tym samym tytułem. 22 listopada oficjalnie dołączyli do grona rekrutów hip-hopu w MaxFlo.Ich 3. płyta to dokładnie 666 min zróżnicowanego rapu. Od czwartku codziennie o godz. 12 i 19 na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube odsłuchiwać możecie kolejne pochodzące z niej numery. Jednym z nich jest „Chemia”, której towarzyszy częściowo animowany klip. Po więcej chemii w Laboratorium MaxFlo sięgnijcie na www.youtube.com/maxflorectv! Swój głos na chłopaków oddać możecie na MaxFlo.pl (kliknij, aby zagłosować).

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!