Reprezentacja Polski przed meczem z Grecją Reprezentacja Polski przed meczem z Grecją

Reprezentacja Polski przed meczem z Grecją. 08.06.2012r. (© Adam Sęczkowski)

Już jutro o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska zagra z Rosją podczas drugiego meczu Grupy A na Euro 2012. Relację wprost ze Stadionu Narodowego przeprowadzą Wiadomości24. Zapraszamy do śledzenia relacji.

Drugie spotkanie Polaków na Euro 2012 poprowadzi znany niemiecki arbiter Wolfgang Stark. Jego asystentami będą Jan-Hendrik Salver, Mike Pickel, a sędziami bramkowymi Florian Mayer, Deniz Aytekin - wszyscy z Niemiec. Na arbitra technicznego wyznaczono Węgra Istvana Vada.

Przeciwnik Polaków to faworyt grupy A, a w oczach wielu specjalistów, nasz najbliższy rywal to jeden z kandydatów do zdobycia medalu na tym turnieju. Rosjanie podczas ostatniego sparingu przed Euro 2012 Rosjanie rozbili Włochów 3:0, a swoje pierwsze spotkanie na turnieju wygrali wysoko z Czechami 4:1.

Mimo że Rosjanie w pierwszym meczu zagrali koncertowo, mam nadzieję, że polscy piłkarze sprawią nam niespodziankę. Wierzę, że nie spełni się scenariusz: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Polska gola!

Relacja z meczu Polska-Rosja na żywo we wtorek 12 czerwca o godzinie 20:45.
Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!