Michael Douglas w filmie "Miłość w Białym Domu" Fot Michael Douglas w filmie "Miłość w Białym Domu" Fot

Michael Douglas w filmie "Miłość w Białym Domu" Fot. AKPA

Już 8 lipca popularny amerykański aktor Michael Douglas będzie w Warszawie promował Baleary, których jest ambasadorem.

Popularny amerykański aktor Michael Douglas przyjeżdża do Warszawy. W przyszłym tygodniu, w sobotę, spotka się z m.in. grupą dziennikarzy by opowiedzieć o Balearach, których jest ambasadorem - donosi autor subiektywnego przewodnika http://showbizpl.blogspot.com.

Polska jest ważnym rynkiem dla Balearów dlatego władze
hiszpańskiego archipelagu na Morzu Śródziemnym starają się zachęcić Polaków do przyjazdu. Główną atrakcją dni Balearów będzie holywoodzka gwiazda i "twarz
Balearów" - Michael Douglas. Aktor, który ma na Balearach dom, już wcześniej zajmował się promocją wysp na międzynarodowych
targach turystycznych w Londynie, Berlinie i w Madrycie.

Douglas zaczynał karierę aktorską od roli w serialu telewizyjnym "Ulice of San Francisco". Aktor zdobył Oscara jako producent filmu "Lot nad kukułczym gniazdem" w 1975, a także w 1988 za główną rolę w filmie "Wall Street". Jego żoną jest, młodsza od niego o 25 lat, Catherina Zeta-Jones. Aktorska para ma dwoje dzieci.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: