Michael Keaton zagrał żądnego sławy biznesmena w filmie "McImperium". To Ray Kroc stał za globalnym sukcesem barów szybkiej obsługi McDonald's. Obraz trafi do kin 3 lutego.

Ray Kroc to charyzmatyczny biznesmen, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Rozpoczyna się bezkompromisowa walka o firmę, która wkrótce stanie się najbardziej rozpoznawalną marką na świecie.

W roli głównej zobaczymy Michaela Keatona. Film "McImperium" wyreżyserował John Lee Hancock znany z produkcji "Królewna Śnieżka i Łowca".

Premiera 3 lutego 2017 r.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: