Okładka "XI" Okładka "XI"

Okładka "XI"

13 grudnia w sklepachj pojawi się debiutancki album finalisty polskiej edycji X-Factor, Michała Szpaka. Krążek zatytułowany "XI" wyda Universal Music Polska.

Pierwsza płyta Szpaka pojawi się jako tzw. Extended Play (EP) i stanowić będzie zapowiedź płyty długogrającej, której fani piosenkarza spodziewać się mogą w przyszłym roku. Na EP'ce pojawi się pięć utworów:
1. "Pretty Baby"
2. "Rewolucja"
3. "Po niebo"
4. "Muszę biec"
5. "Sensualny"

Produkcją kompozycji zajęli się Łukasz Targosz, Michał Grymuza oraz Jacek Tarkowski. Album "XI" wyda Universal Music Polska.

Choć Michał Szpak swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 9 lat, to zapewne wszyscy kojarzą go z udziału w programie "X-Factor", w którym już podczas pierwszego występu, wykonując utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat", zachwycił jurorów i publiczność.

Później wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Dotarł do finału, gdzie przyszło mu śpiewać ze zwyciężczynią brytyjskiej edycji programu, Aleksandrą Burke. Zaowocowało to zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal.

Muzyka jest dla niego najważniejszą rzeczą. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. To tu jest jednocześnie muzykiem, tancerzem i aktorem. Do tego wszystkiego dodać należy kreatywność, perfekcjonizm i oryginalność, co czyni Michała Szpaka nadzieją polskiej muzyki.Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!