Michał Żyro, zawodnik Legi Warszawa Michał Żyro, zawodnik Legi Warszawa

Michał Żyro, zawodnik Legi Warszawa (© Sławek, licencja CC 2.0)

Z dnia na dzień coraz więcej emocji przynosi możliwy transfer młodego legionisty do Bundesligi. Jak podaje niemiecki dziennik Kicker, Hannover złożył pierwszą ofertę.

Sprawa transferu Michała Żyro do Bundesligi zaczyna być tak samo ciekawa jak historia przenosin Rafała Wolskiego. Już od dawna wiadomo, że niemiecki klub interesuje się młodym Polakiem. Tego zainteresowania nie ukrywa także w niemieckich mediach dyrektor sportowy Hannoveru, który również kilkakrotnie odwiedzał Łazienkowską. W dodatku takowe zainteresowanie zawodnikiem potwierdził jego menadżer.

Ostatnio w niemieckiej prasie pojawiły się informacje jakoby Hannover zaproponował Legii około miliona euro za zawodnika, jednak menadżer piłkarza i władze klubu zgodnie przyznają, że to o wiele za mało i pada nawet kwota 2 milionów, jakie trzeba by było wyłożyć na transfer. Niestety, takich pieniędzy nie są w stanie zapłacić włodarze klubu z Bundesligi, bo jak przyznają, jest to kwota nieadekwatna do umiejętności zawodnika, który jest jeszcze młody i nieograny.

Sytuacja wygląda podobnie jak u Rafała Wolskiego, czyli polski klub żąda za dużo i potencjalny zagraniczny klub nie może pozwolić sobie na przepłacanie i kupowanie kota w worku za pokaźne pieniądze.

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!