Zdaniem Stanisława Michalkiewicza "Gazeta Wyborcza" krytykuje PiS, ponieważ nowy rząd może wprowadzić zmiany, których się obawia.

Stanisław Michalkiewicz nazwał III RP organizacją przestępcza o charakterze zbrojnym. W jego ocenie wskazuje na to wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie OFE (Trybunał uznał ustawę o OFE za zgodną z konstytucją), który jego zdaniem jest rabunkiem pieniędzy obywateli.

Konserwatywny publicysta skomentował również tworzenie się nowego rządu. Stwierdził, że wojskowe służby obawiają się Antoniego Macierewicza, dlatego generałowie podają się do dymisji. Michalkiewicz kpi nazywając ich "żołnierzami wyklętymi" i mówiąc, że mogą oni utworzyć "partyzantkę".

Według Michalkiewicza nowy rząd może dokonać zmian w tzw. życiu obyczajowym oraz polityce historycznej, a tego ma się bardzo obawiać "żydokomuna" wraz z "Gazetą Wyborczą" na czele, którą Michalkiewicz nazywa żydowską gazetą dla Polaków.

Więcej tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=b-ef3UT33Qw

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!