(© OdderBot / Wikipedia CC 3.0)

Grzegorz Miecugow, gospodarz programu "Szkło Kontaktowe" nie zostawił suchej nitki na PO.

"Oczywiście, że mi się znudziła. PO nie nadaje się kompletnie do rządzenia. Prostym przykładem jest ranking zezwoleń na budowę, gdzie plasujemy się na 169 miejscu. Wyprzedzają nas kraje, które są dla nas zupełnie egzotyczne, jak Botswana. Nie ma na to wytłumaczenia dla partii, która jest u władzy od 5 lat." - powiedział "Gazecie Wyborczej"

Dlaczego Miecugow odwrócił się od PO?

Jak sam mówi, poczuł się oszukany przez ministra Boniego, który niedawno powiedział, że OFE to tragedia, a jeszcze w 2008 twierdził, że to nasz skarb narodowy. Publicysta również skrytykował inne ugrupowania polityczne; o Palikocie powiedział, że mu nie ufa, z kolei Jarosławowi Kaczyńskiemu zarzucił, że uprawia sekciarstwo. Miecugow o całej klasie politycznej ma bardzo złe zdanie; ich reprezentantów wprost nazywa "palantami". Dlatego Miecugow deklaruje, że nie pójdzie głosować w następnych wyborach i będzie to jego pierwszy raz od 1989 roku.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!