Warszawski Nikifor zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowej akcji fotograficznej Pt " Kościoły "w której Autor nie tylko weźmie udział ale równocześnie wybierze kościół do sponsorowania za pomocą własnych Fotografii

Ku pamięci jeszcze żyjącej mojej ukochanej Kuzynki Teresy Kłebowskiej Reńskiej - organizuję Międzynarodową akcję społeczną fotograficzną Pt " Kościoły wszystkich niezależnie od wieku oraz statusu społecznego zapraszam do fotografowania różnego rodzaju obiektów kościelnych za pomocą aparatu fotograficznego akcja ma na celu wypromować te obiekty oraz wesprzeć finansowo te kościoły które potrzebują zakończenia budowy lub remontu wg waszego uznania ,podczas wystawy w Warszawie zorganizuję Aukcję fotograficzną wg nadesłanych plików fotografii , a do chwili zakończenia terminu zbierania plików wspomniane zdjęcia z nazwą miejscowości będą wystawione na mojej stronie internetowej : www.mkrauss.com / galeria / można pobijać wartości danego pliku ,cena wywoławcza rozpoczyna się od 50 zł termin nadesłania fotografii jest do 31 sierpnia 2017 / uwaga oryginalność pliku będzie wydana dopiero po zatwierdzeniu wpłaty wg wybranego obiektu przez Autora / Planowania jest wystawa razem Aukcją wg waszej Fotografii na terenie Warszawy , Ilość fotografii bez ograniczeń , proszę żeby wszystkie pliki wysłać na moje konto mailowo : marek.krauss@gmail.com lub na mój adres :

Marek Krauss
ul. Jagiellońska 71
05 - 120 Legionowo

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!