Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego odbędą się w katowickim Spodku w dniach 10-13 września 2013

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego "KATOWICE 2013" odbędą się w katowickim Spodku w dniach 10-13 września 2013. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Katowice 2013 będzie rekordowa pod względem ilości firm, które wezmą swój udział w Targach oraz pod względem przewidzianej na potrzeby Targów powierzchni wystawienniczej, która przekracza 20 000m².
Na rekordową ilość składa się ponad 400 wystawców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Finlandii i nawet Republiki Południowej Afryki z bardzo liczną reprezentacją.
Zostaną zaprezentowane najnowsze urządzenia i linie technologiczne z dziedziny Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Przewidziano też szereg konferencji oraz dodatkowych atrakcji i imprez dla zwiedzających.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!