Nowy film "Milczenie jest złotem" Nowy film "Milczenie jest złotem"

Nowy film "Milczenie jest złotem" (© Justyna Borowiecka)

Aneta Todorczuk-Perchuć i Jan Wieczorkowski w nowej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem". Film w kinach pojawi się latem 2010 roku.

Bohaterką nowej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" jest Inge (w tej roli Aneta Todorczuk-Perchuć). Pracuje w radiu, biega po mieście i nagrywa szum ulic, drzew, śpiew ptaków, a później wykorzystuje to w tle audycji radiowych i spotów reklamowych. Nieustannie marzy o śpiewaniu.

Poznajemy ją w chwili, gdy dokonuje bolesnego odkrycia - ukochany chłopak ją zdradza. Mogłoby się wydawać, że Inge się załamie, ale pewnego razu podchodzi do niej na ulicy przystojny mężczyzna, całuje ją w usta, wręcza bukiet kwiatów i... znika. Ta niespodziewana sytuacja sprawia, że Inge traci głos. Okazuje się jednak, że struny głosowe ma w porządku, problem tkwi w jej głowie.

Tajemniczym nieznajomym jest Piotr (Jan Wieczorkowski), który jest artystą - grafikiem. Utrzymuje się z rysowania ilustracji w bajkach dla dzieci. Marzy o narysowaniu komiksu. Marzy też o idealnej kobiecie. Między nim a Inge rodzi się uczucie, ale minie dużo czasu nim ponownie się spotkają.

Przyjaciółki Inge zagrały Anna Antonowicz i Magdalena Schejbal. W roli zwariowanej terapeutki, która będzie próbowała wyleczyć Inge z jej dziwnej przypadłości, wystąpiła Dorota Stalińska. Pacjentkę przychodzącą na terapię zagrała Dorota Pomykała. Szukając lekarstwa na "brak głosu" Inge odwiedzi szamanów i różnych cudotwórców w jednego z nich wcieli się Jan Frycz.

Obok Anety Todorczuk-Perchuć i Jana Wieczorowskiego zobaczymy Edytę Olszówkę, Dorotę Pomykałę, Dorotę Stalińską, Annę Antonowicz, Magdę Szchejbal, Zofię Czerwińską, Jana Frycza, Krzysztofa Globisza i Bartka Kasprzykowskiego.

Reżyserem i scenarzystą filmu "Milczenie jest złotem" jest Ewa Pytka. Autorem zdjęć jest Waldemar Szmidt.

Premiera filmu przewidywana jest na lato 2010 roku.

źródło: stopklatka.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!