(© Plakat imprezy)

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 15 kwietnia wszystkich ludzi dobrej woli, na koncert charytatywny zespołu Dżem, pragnącego wspomóc Marka Wańka, podopiecznego fundacji "Mimo Wszystko" Anny Dymnej.

Marek Waniek od 2009 roku na skutek przebytej choroby i występujących powikłań cierpi na niedowład czterokończynowy.

Dotychczasowe leczenie oraz rehabilitacja pozwoliły mu na odzyskanie odruchu połykania. Zaczyna także samodzielnie się poruszać, jednakże w dalszym ciągu ma problemy z mową i pamięcią. Niezbędna jest dalsza rehabilitacja ruchowa, psychologiczna i logopedyczna.

Spotkanie w bytomskim Centrum tak naprawdę rozpocznie się już o godzinie 18, kiedy to na scenie wystąpi zespół "Highway" w którym zagra brat Marka Wańka.

Pieniądze z biletów, których rezerwację BeCeK przyjmuje wyłącznie telefonicznie, będą przekazane na kontro fundacji "Mimo Wszystko" Anny Dymnej, której Marek jest podopiecznym.
Każdy, kto chciałby pomóc Markowi Wańkowi, może rozliczając się z fiskusem przekazać 1 proc. swojego podatku na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" nr KRS 000174486, koniecznie z dopiskiem Marek Waniek.

Ceny biletów: normalny - 50 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu),
miejsca VIP - 100 zł (przedsprzedaż) / 120 zł (w dniu koncertu)

Bytomskie Centrum Kultury, ul. Żeromskiego 27, 15 kwietnia 2011 r., godzina 19.00.
Telefon: 32 - 389 31 09 w. 101

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!