Podczas jubileuszu 135-lecia powstania pierwszego Kółka Rolniczego w Zbąszyniu, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Stanisław Kalemba wręczył odznaczenia „Zasłużony dla rolnictwa”, pięciu gospodarzom z terenu gminy.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - gościem na jubileuszu 135-lecia Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Zbąszyniu
Wyjątkowo uroczysty charakter miało zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Zbąszyniu. Na spotkanie, które odbyło się w sobotę, 15 lutego 2014 roku w zbąszyńskim Domu Katolicki przybył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Stanisław Kalemba.

Podczas jubileuszu 135-lecia powstania pierwszego Kółka Rolniczego w Zbąszyniu minister wręczył odznaczenia „Zasłużony dla rolnictwa” pięciu gospodarzom z terenu gminy. Wyróżnione zostały gospodarstwa prowadzone przez Ewę Łakomą, Marka Giemzę, Rafała Genderkę, Michała Michalczaka oraz Stefana Napierałę.

W sobotę oficjalnie na zasłużony odpoczynek po 25 latach pracy na rzecz rolnictwa odszedł Maksymilian Michalczak, podziękowania prezesowi złożył Minister Rolnictwa – Stanisław Kalemba, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji rolniczych. Stanowisko prezesa objął Rafał Genderka.Tekst, foto - Mateusz Basiński
Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji
Urząd Miejski w Zbąszyniu, ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Tel. 68 3866009 wew.320

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!