Od lewej: Rahim, Minix Od lewej: Rahim, Minix

Od lewej: Rahim, Minix

Po świetnie przyjętym „OTC” Minix z Rahimem przygotowali kolejny, innowacyjny obrazek w polskim hip-hopie. Zapowiadany przez nas teledysk do „Da się nie da się” z MINI ODSKOCZNI, solowego materiału Minixa, od wczoraj na MaxFloRecTV!

Minix od października zeszłego roku jest jednym z rekrutów MaxFloLabu, inicjatywy promującej dotychczas mniej znanych, a zasługujących na wyróżnienie artystów. – Dobrze, że jestem w szeregach tak wybitnych artystów. Cieszę się, że mogę pokazać swoją twórczość szerszemu gronu poprzez Laboratorium MaxFlo. W tym projekcie stawia się na rozwój, a ja zatrzymywać się nie mam zamiaru – komentuje raper. – Razem z Puqiem pracujemy nad projektem pod nazwą Pumex. W niedalekiej przyszłości chcę też wypuścić swój drugi album – zdradza.

Produkcją muzyki do „Da się nie da się” zajął się Greg (Miliony Decybeli), producentem wykonawczym jest natomiast Puq. Autorem tekstu utworu są jego wykonawcy – Minix i Rahim. Za mix i mastering odpowiada Grafit z MaxFloStudio. Stworzenie obrazka do tego numeru powierzono grupie Przedmarańcza. Postawiła ona na zdjęcia czarno-białe, które zrealizowała na terenie autentycznego (działającego do dziś) zakładu fryzjerskiego z 1864 roku zlokalizowanego w samym centrum Katowic. Zresztą zobaczcie sami!


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!