(© Autor:Paul Chin, Wikipedia)

W Ustroniu odbędzie się finał Międzynarodowych Wyborów Miss Wakacji 2013. Wezmą w nim udział dwie Polki i 10 innych pań z różnych krajów świata, w tym z Libii, Konga, Ukrainy. W Internecie już trwa głosowanie; Polka na drugim miejscu.

Tradycyjnie w Ustroniu, od kilkudziesięciu lat w sierpniu, odbywa się impreza finałowa Międzynarodowych Wyborów Miss Wakacji. W tegorocznym finale zobaczymy dziewczyny z dziewięciu krajów: z Libii, Konga, Ukrainy, Szwecji, Czech, Holandii, Danii, Polski i Rosji. Polskę będą reprezentować dwie kandydatki: Anna Urbaczka i Ewelina Kleszczyńska. Miss Wakacji 2013 poznamy 11 sierpnia. Impreza wyborów rozpocznie się w amfiteatrze ustrońskim o godzinie 16. ZOBACZ TEGOROCZNE KANDYDATKI – 14 zdjęć.

Kandydatki na Miss Wakacji 2013: 12 najpiękniejszych walczy o tytuł [ZOBACZ GALERIA] - polskatimes.pl.

Nasza kandydatka Ewelina Kleszczyńska jest jedną z dwóch dziewczyn reprezentujących w konkursie Polskę – podaje polskatimes.pl.

Zobacz zdjęcie - Ewelina Kleszczyńska reprezentantka Polski (© Materiały prasowe) - polskatimes.pl.

Międzynarodowe Wybory Miss Wakacji w Ustroniu odbywają się od 27 lat. Ustroń – 15-tysieczne miasto malowniczo położone w rozległej dolinie, w południowej części powiatu cieszyńskiego, w Beskidzie Śląskim nad Wisłą – zawdzięcza swoje uroki turystyczne nie tylko wspaniałym położeniem, ale i uzdrowiskiem oraz ośrodkiem wczasowym i wypoczynkowym na Śląsku Cieszyńskim.

Tutaj, na to urokliwe beskidzkie miasto, postawili przed laty organizatorzy imprezy, wychodząc słusznie z założenia, że pod znaną Czantorią spotykają się miłośnicy urody i wdzięku nie tylko z Polski, ale również zagraniczni turyści, którzy chętnie wypoczywają w Beskidach.

Zobacz KONIECZNIE - MISS WAKACJI 2012: Erika Prokopieva NAJPIĘKNIEJSZA! OTO ZDJĘCIA - polskatimes.pl.

Licznie zgromadzona w tym roku w amfiteatrze ustrońskim publiczność, może liczyć nie tylko na obcowanie z naturalnym pięknem i wdziękiem 12 kandydatek na Miss Wakacji, ale i na dużą porcję muzyki i dowcipu.

W trakcie tegorocznego finału Miss Wakacji, na scenie amfiteatru pojawią się: Izabela Trojanowska, Aicha & Asteya (urocze i żywiołowe finalistki ostatniej edycji programu TVN X-Factor) oraz Andrzej Rybiński i krakowski "Kabaret pod Wyrwigroszem". Wielką widowiskową atrakcją zapowiada się występ rosyjskiej rewii Imperium.

Zobacz i czytaj także: Miss Śląska i Zagłębia 2013 Klaudia Musiał z Będzina [ZDJĘCIA DZIEWCZYN] - polskatimes.pl.

Zobacz także: Miss Polonia Podbeskidzia 2013 Karina Makuch [ZDJĘCIA] – polskatimes.pl.

Zobacz także: Tajemnice Miss Śląska i Zagłębia 2013. Tego nie zobaczycie w telewizji [ZDJĘCIA ZA KULISAMI] - polskatimes.

Zobacz także: Ustroń: Erika Prokopieva Miss Wakacji 2012 [ZDJĘCIA] - polskatimes.pl

W internetowym głosowaniu na stronach naszegomiasta.pl, prowadzi aktualnie Laila Matloka z Libii (1491 głosów), przed Eweliną Kleszczyńską z Polski (1240 głosów) i Olgą Roshchuk z Ukrainy (812 głosów).

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA: MISS WAKACJI 2013 – GŁOSOWANIE - polskatimes.pl.

Na specjalnej stronie internetowej można poznać historię wcześniejszych imprez wyborów ustrońskiej Miss Wakacji, występujące i biorące w nich udział media i sponsorów oraz gwiazdy artystyczne programów rozrywkowych - miss wakacji. Są także tegoroczne kandydatki na Miss Wakacji.

A oto prezentacja niektórych wcześniejszych finalistek Miss Wakacji - miss wakacji.

Stanisław Cybruch

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!