Stało się już tradycją, iż właściciele schroniska dla porzuconych i bezdomnych psów i kotów w podsieradzkich Czartkach zapraszają młodzież z przedszkoli i szkół z całego regionu.

Tym razem schronisko „Funny Pets” w Czartkach w gm. Sieradz odwiedzała młodzież i dzieci ze Zduńskiej Woli. Na wizytę w schronisku młodzież przywiozła zebraną karmę dla psów i kotów, ale i koce czy ręczniki, które są niezbędne w takim schronisku.

Goście mogli obejrzeć jak pracuje gabinet weterynaryjny, jak funkcjonuje codziennie schronisko, ale jednak największą frajdą maluchów cieszył się bezpośredni kontakt ze zwierzętami.

W rozmowie z gości ze Zduńskiej Woli usłyszeliśmy, iż jest to nie ludzie, aby osoby dorosłe wyrzucały zwierzęta, które im się już znudziły, albo zaczynają chorować.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!