Dziś około godz. 10.00 w miejscowości Męcka Wola, młody kierowca jadący Fordem Orionem, potrącił trzy osoby, które wracały z rozpoczęcia roku szkolnego.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Jak poinformował Wiadomości24.pl, naczelnik sieradzkiej drogówki Janusz Grdeń, kierowca poruszał się z nadmierną prędkością. Można to wywnioskować z długości śladów hamowania, jakie pojazd zostawił na miejscu zdarzenia. Ta odległość to około 90 metrów.

Młody kierowca uprawnienia do prowadzenia pojazdów, uzyskał w styczniu 2008 roku. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu sprawcy tragedii.

Rozpoczął się rok szkolny i coraz więcej dzieci i młodzieży porusza się po naszych drogach. Miejmy większe baczenie na tych bezbronnych użytkowników drogi, oni nie mają najmniejszej szansy przy zderzeniu z ciężkim pojazdem.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!