Taka to ci nasza, szczecińska Rada Miejska – praworządna, o interes angielskiej firmy – bezinteresownie – dbająca. Tylko, ze zdaniem Szczecinian się nie licząca, jak też o ich interesie zapominająca.

Cały artykuł można przeczytać pod linkiem: https://www.facebook.com/tadeusz.sledziewski/posts/771158389597393
A to pod spodem jest moim komentarzem.
Z artykułu wynika jasno i wyraźnie, że interes mieszkańców Dąbia – delikatnie mówiąc – naszym radnym zwisa. Oni dziwnym trafem obstają za potentatem na rynku paliwowym, jaką jest angielska firma Shell. Jeden z radnych, w krótkim czasie zmienia zdanie, drugi choć nie wie o co chodzi ale Shell mu bliższy, od zwykłego obywatela, któremu dał słowo, że jest przeciw lokalizacji stacji paliwowej przy Wrzesińskiej, Trzeci zaś – prawobrzeżanin – „straszył, że miasto czekają kary jeśli inwestor wystąpi do miasta o zwrot poniesionych nakładów.”, co można uznać za poświadczenie nieprawdy, o którym wspomina Kodeks Karny w Art. 270, 271, 272 i 273, bo to się mija z prawdą. Reszta, albo się wstrzymała, albo, kolesiom zawtórowała.

Taka to ci nasza, szczecińska Rada Miejska – praworządna, o interes angielskiej firmy – bezinteresownie – dbająca. Tylko, ze zdaniem Szczecinian się nie licząca, jak też o ich interesie zapominająca. Może by tak Szczecinianie radnym się zrewanżowali i na nich nie zagłosowali. Skoro im bliższy jest interes Shella, to niech on na nich głosuje.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!