Warszawa Białołęka Warszawa Białołęka

Warszawa Białołęka. Most Północny, Maj 2010 r. (© Ewa Krzysiak)

Według planów zakończenie budowy Mostu Północnego przewidziano na koniec 2011 roku. Mimo, że wykonano już przeszło jedną trzecią prac, zachodzi poważna obawa, że termin ten nie zostanie dotrzymany.

W sobotę z postępami prac przy budowie Mostu Północnego zapoznali się miejscy radni. Inwestycję blokują niewywłaszczone nieruchomości na prawym brzegu Wisły a konkretnie 30 garaży mieszczących się przy ul. Obrazkowej. Mają wielu użytkowników i to blokuje rozbiórkę. Prawdopodobnie wojewoda zdecyduje o przymusowej wyprowadzce.

Inną przeszkodą przy tej samej ulicy są kable wysokiego napięcia. Stoen odmawia ich usunięcia. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych złoży skargę w Urzędzie Regulacji Energetyki i Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Źródło:
Nasze Miasto

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!