Do dnia 24 października pozostało już tylko 7 dni 17 godzin i 34 minuty (w chwili pisania tekstu). Do czego odliczamy? Cóż, chyba do największej imprezy motoryzacyjnej pod szyldem Moto Life Style. Zapraszam do lektury.

Najlepsze fury ucieszą nasze oczy

W tym roku w halach MT Polska mieszczących się przy ulicy Marsa 56c nie zabraknie nam niczego, co każdego faceta przyprawia o zawrót głowy, a niejedną kobietę do białej gorączki. Miłośnicy motoryzacyjnej sztuki nie będą mogli się przez te dwa dni nudzić. Zawody RC, setka najlepszych maszyn - to niektóre jakie przygotowali organizatorzy. Nie wolno przegapić takiej gratki tym bardziej, że...

O kobietach słów kilka

Jeśli nie przekonują was słowa, koncerty, konkursy, pokazy, to może do tego, aby w przyszły weekend odwiedzić hale MT Polska przekonają was inne atrakcje, jakie organizatorzy przewidzieli na te dwa szalone dni. Wybory MISS MOTO 2009, w których zobaczycie najpiękniejsze dziewczyny, bodypainting i airbrushing - na żywo będziecie mogli zobaczyć pokazy malowania aut i ciała. Ciekawy może być także występ Fuel Girls. Jest to pierwszy występ grupy w Polsce.

Więc?

Zatem nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić wszystkich na tegoroczne MOTO SHOW Warszawa 2009 na ulicę Marsa 56c. Pasjonaci samochodów zgodzą się, że na takie imprezy iść po prostu trzeba, a ci, którzy do tej pory takie imprezy odwiedzali tylko dla kobiet, też oko nacieszą. W efekcie wilk syty i owca cała. Zapraszam.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!