Już od ponad roku trwają rozmowy w sprawie zorganizowania w Warszawie gali MTV Europe Music Awards 2011. Uroczystość miałaby miejsce na Stadionie Narodowym. Ostateczna decyzja ma zapaść na początku przyszłego tygodnia.

Stolica przygotowała już na ten cel środki w budżecie na 2011 rok. Na imprezy organizowane w Warszawie ma zostać przeznaczone 6 mln złotych. - Złożyliśmy ofertę, odbyło się kilka spotkań. Do Warszawy przyjeżdżali przedstawiciele centrali telewizji MTV, w tym producenci gali, którzy oglądali różne lokalizacje dla imprezy - mówi Katarzyna Ratajczyk, dyrektor biura promocji w ratuszu.

MTV bierze pod uwagę jeszcze dwa inne miasta w Europie. Jednak Warszawa ma największe szanse. Władze miasta wolą jednak nie cieszyć się za wcześnie. - Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść najpóźniej w poniedziałek - mówi Katarzyna Ratajczyk. Jak ustalił TVN Warszawa, MTV sprawdza możliwości techniczne zorganizowania gali - m.in. wynajęcie sprzętu, noclegi czy transport.

Przedstawiciele MTV oglądali kilka lokalizacji w stolicy. Miasto zaproponowało dwie – nieoficjalnie podaje się, że ostatecznie wybrano Stadion Narodowy. Polski oddział MTV jeszcze nie komentuje całej sprawy. - Może w przyszłym tygodniu będziemy mogli powiedzieć coś więcej - mówi Karina Łudź, PR Specialist MTV Polska.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!