SLD, powołując się na Konstytucję, żąda delegalizacji ONR i MW. Gdyby to jednak zależało od internautów, to wpierw partia Leszka Millera zostałaby rozwiązana.

Inicjatywę lewicy, której celem jest postawienie przed sądem skrajnie prawicowych ugrupowań, popiera zaledwie 200 "fejsbukowców". Podobny typ działań legislacyjnych, które jednak brałyby na celownik SLD, poparło prawie 15 tysięcy członków najpopularniejszego serwisu społecznościowego.

Akcja "Zdelegalizować SLD" odwołuje się, jak określa to Fronda, do sprawiedliwości historycznej. "Nie może być miejsca na scenie politycznej dla ugrupowania, którego liderzy historycznie, politycznie, jak i swoją retoryką nawiązują do zbrodniczego totalitaryzmu komunistycznego" – piszą organizatorzy akcji.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!