Zakończyła się tegoroczna trasa "Lata z radiem", kultowej audycji Polskiego Radia. Na 20 imprezach plenerowych bawiło się prawie pół miliona osób dla których wystąpiło 19 największych gwiazd rodzimej sceny muzycznej.

Na trasie tegorocznego Lata z Radiem znalazło się 20 polskich miast, w których wystąpili: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Blue Café, Andrzej Piaseczny, Zakopower, Stachursky, Kombii, De Mono, grupa Enej, IRA, Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak, Wilki, Raz Dwa Trzy, Leszcze, Wanda i Banda oraz Maleo Reggae Rockers.

Nowością tegorocznych koncertów była relacja na żywo w Internecie za pomocą aż 8 kamer. Dodatkowo w każdy niedzielny wieczór na antenie radiowej Jedynki można było słuchać retransmisji najlepszych koncertów trasy „Lata z Radiem 2012.

Znajdź nas na Google+

Współautor artykułu:

  • Marta Wróbel

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!