Premiera piątego sezonu "Gry o tron" już 12 kwietnia. Twórcy serialu czas oczekiwania postanowili umilić prezentując fanom najlepsze i najzabawniejsze wpadki z planu serialu.

Premiera kolejnego, piątego już sezonu popularnego serialu "Gra o tron" zbliża się wielkimi krokami. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia - w Polsce pierwszy odcinek będzie można obejrzeć dzień później.

5. sezon zapowiada się niezwykle interesująco. Dojdzie w nim do znacznego rozdźwięku między scenariuszem i książkowym pierwowzorem. Filmowcy pozbawią życia niektórych bohaterów nie patrząc na oryginalną fabułę.

Czytaj więcej: Zżyłeś się z bohaterami Gry o Tron? W piątym sezonie zginą nawet ci, którzy mają się dobrze w powieściach Martina

Fani serialu czas oczekiwania mogą umilić sobie oglądając przygotowany przez twórców "Gry o tron" filmik, na którym oglądamy wpadki z planu serialu.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!