Około godz. 22.30, w pobliżu baraków na ul.Opolskiej, doszło wczoraj do eksplozji samochodu osobowego. Wkrótce płonący pojazd został ugaszony przez jednostki straży pożarnej. Przyczyny wybuchu wyjaśnia policja.

Eksplozję usłyszeli ludzie mieszkający w pobliżu i to oni powiadomili straż pożarną. Jak opowiada jeden z sąsiadów, głośny wybuch odwrócił jego uwagę od oglądania telewizji. Kiedy podszedł do okna, zobaczył płonący samochód i natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków z ul. Hetmańskiej oraz z ul. Czechosłowackiej.

Po krótkiej i sprawnej akcji strażacy zdusili płomienie. Auto spłonęło jednak doszczętnie. Jak poinformował Wiadomości24.pl aspirant sztabowy Przemysław Wyraczewski, dowódca jednostki Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, przyczyny wybuchu, po oględzinach miejsca zdarzenia oraz kontakcie z właścicielem pojazdu, będą wyjaśniali policjanci.

Współautor artykułu:

  • Barbara Chocianowicz-Markiewicz

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!