Choć walentynki zawsze przypadają 14. lutego, w tym roku zdarza się to w szczególnie zimową porę. Niskie temperatury i zwały otaczającego nas śniegu już tylko zagorzałych narciarzy napawają optymizmem. Każdy z nas poszukuje odmiany.

Motywu serca na pewno nie zabraknie w ofercie marek biżuteryjnych. Kontur, kształt i rysunek serca będące synonimem uczucia od zawsze jest w ofercie jubilerów, którzy starają się trafić w potrzeby nabywców. W walentynkowym czasie są one jeszcze bardziej eksponowane.

Ciekawą propozycją są kolekcje firm jubilerskich, które motyw serca potrafią wpleść i zaakcentować w swoich tradycyjnych i jednoznacznie rozpoznawalnych wyrobach. W firmie Chopard muszą to być tańczące diamenty. Wysokiej jakości brylanty zamknięte między dwoma szafirowymi szkiełkami, przy najdrobniejszym ruchu rozpoczynają swój iskrzący odblaskami światła, radosny taniec. Jedną z najnowszych kolekcji marki Chopard jest Happy Hearts, w której tradycyjną oprawę z tańczącym brylantem otacza większy kontur w kształcie serca.

W firmie Cablecar, słynącej z naszyjników z opatentowanym systemem zmiany ich długości, także zaadoptowano motyw serca. W kolekcji Cirde dwa elementy centralne naszyjnika wykonane są właśnie w takim kształcie. Kontur serca dekorowany brylantami jest także powielony w pozostałych elementach biżuteryjnego garnituru pierścionku i kolczykach. Oczywiście kolekcja jest wykonywana tak w białym, jak i żółtym złocie.

Znana z niekonwencjonalnych wzorów i wysokiej technicznej jakości wyrobów włoska marka Chimento, w kolekcji Romantica motyw serca poddała artystycznym deformacjom. Biały i czarny agat, żółte, różowe i białe złoto oraz różnokolorowa brylanty, przy wysokim kunszcie jubilerów umożliwiły wykonanie niepowtarzalnych wzorów biżuterii. Wszystkie powyższe modele są oczywiście szczególnie akcentowane teraz, w okresie wiosennego rozbudzenia i czasu walentynek.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!