Po raz piąty podczas Balu Regionu Kozła, 1 marca 2014 r. przyznano nagrody za zaangażowanie i pracę na rzecz gmin regionu.

Nagrody Regionu Kozła
Podczas tegorocznej Gali, która odbyła się 1 marca 2014 roku w ramach Balu Regionu Kozła w zbąszyńskim Hotelu Senator, już po raz piąty przyznano nagrody za zaangażowanie i pracę na rzecz gmin regionu.

Starosta Regionu Kozła – Tomasz Kurasiński oraz Vice-starosta Jolanta Górna-Bobrowska wręczyli statuetki w czterech kategoriach: nagrodę indywidualną otrzymała Gabriela Kamińska – kierownik zespołu „Koziołki Przyprostyńskie”, nagrodę zespołową – grupa wokalna „Wiwat” z Podmokli Małych, nagrodę honorową dla osoby spoza regionu przyznano Jakubowi Rutnickiemu – posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, natomiast nagrodę dla najlepszego przedsiębiorstwa w regionie otrzymała firma Sobkowiak z Siedlca.

Na tegorocznej gali Regionu Kozła przyznano również wyróżnienia za zaangażowanie i integrację gmin Regionu Kozła. Uhonorowani zostali: Emilia Dunal – Dyrektor Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich, Hanna Grunt – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Maksymilian Celeda – Radca Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego a także Wojciech Kwiatkowski – Dyrektor Departamentu Finansowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła - TUTAJ
Dla osób nagrodzonych a także gości Balu Regionu Kozła wystąpiła kapela koźlarska w składzie: Jan Prządka, Bernard Kasper i Karol Hołod.

Tekst, foto - Mateusz Basiński Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji
Urząd Miejski w Zbąszyniu,
ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Tel. 68 3866009 wew.320

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!