Najbliższe spotkania hiszpańskiej Primera Division mogą zostać przełożone, jeżeli na Półwyspie Iberyjskim nadal będą panowały upały.

Kibice nie zobaczą w ten weekend popisów Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo? Javier Tebas, prezes La Ligi, powiedział na antenie radia Cadena COPE, że najbliższe spotkania Primera Division mogą zostać przełożone, jeżeli na Półwyspie Iberyjskim nadal będą panowały upały. W ostatnich dniach temperatura dochodzi tam do 40 stopni Celsjusza. - Nie możemy zmuszać piłkarzy do gry przy 36, 37 czy 38 stopniach. Dyskutowaliśmy o tym nie tylko z powodu najbliższej kolejki, ale także ze względu na poprzednie spotkania. Real Madryt grał z Celtą Vigo przy 32 stopniach, więc widzimy, że problemem jest to, iż wieczorami temperatura wcale tak bardzo nie spada. Rozmawialiśmy już z arbitrami, by zapewnili graczom przerwę na wodę - powiedział.

Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!