Akademia Węży już po raz 6. ogłosiła nominacje do swoich nagród. Węże to wyróżnienia przyznawane za „filmowe potknięcia” w polskim kinie. Są one wręczane przez ludzi zajmujących się w naszym kraju szeroko rozumianą kulturą. Ogłoszenie laureatów Węży 2017 odbędzie się 1 kwietnia. Aby zobaczyć nominacje we wszystkich 13 kategoriach, kliknij w zdjęcie.


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rom50 (gość)

kapusie i kodowcy wraz z ubekami , byli jurorami/ ha ha ha ha , / wasz koniec jest coraz blizej / i BÓJ TO JEST WASZ OSTATNI niePOmoze nawet komisarz Schulc

Stanisław (gość)

Pracowałem ostatnio w euro konforcie zauważyłem ciekawą rzecz mianowicie że firma zatrudnia sporo osób z mniejszości niemieckiej co ciekawe taki pół Niemiec lub nawet ćwierć Niemiec pracuje o wiele niej niż Polak zarabia więcej a często jest na lepszym stanowisku , tak żeby polak dochrapał się w firmie tego co niemiec musi robić 2 razy więcej i mieć 2 razy lepsze wykształcenie Myślę że to dlatego że Niemcy wierzą że niemieckość przenosi się w genach i że są jakąś tam rasą A tak naprawdę ci pół Niemcy są bardziej typowymi polakami niż polacy tam zatrudnieni przychodzą pijani do pracy patrzą jak by tu świnie podłożyć i nic nie robić każdemu takiemu półniemcowi odpie .. i myśli że jest lepszy a nie zna nawet niemieckiego to przykre że po studiach inżynieryjnych jestem gorszy we własnym kraju

Ula (gość)

Najgorsze polskie produkcje filmowe to te wszystkie głupkowate i prymitywne seriale!!!!!!!!!!!!

Smutek (gość)

Widziałem sto razy głupsze filmy, np pokłosie ze szczurem, które powodowały zachwyt u takich tumanów jak ty !!!

antekpancernabrzoza (gość)

Film o glupocie prezydenta RP i pokazaniu Putinowi!!!! kto tu rzadzi !!!! Tak jak walka o krzesła z Tuskiem w Brukseli !!!! mieliśmy prezydenta z komisu i tyle !!!!! A skad sie wziela kasa na tego gniota ?????? A kiedy ogloszom go świętym???? bo musze urlop zaplanować!!!!