W środę 30 marca późnym popołudniem zamaskowany mężczyzna dokonał napadu rabunkowego na bank przy sieradzkim rynku. Podobnie wyglądający sprawca 1 kwietnia okradł bank w Pabianicach.

Jak poinformowała Wiadomości24 Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, w piątek 1 kwietnia o godz. 15.15 mężczyzna ubrany podobnie jak ten, który 30 marca dokonał napadu w Sieradzu, okradł placówkę bankową przy ul. Zamkowej w Pabianicach.

Przypomnijmy: w środę tuż przed godz. 18 nieznany sprawca dokonał napadu na bank przy sieradzkim rynku. Oficer prasowy asp. Paweł Chojnowski poinformował, że złodziej położył na blacie przedmiot przypominający broń, przykrył go dłonią, kasjerka wyjęła wtedy z kasy kilkaset złotych i wydała je sprawcy. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, było to 550 zł.

Policja poinformowała, że sprawcą środowego napadu był mężczyzna w wieku 25-30 lat ubrany w kurtkę w kolorze khaki i czapkę kominiarkę z daszkiem. Kasjerkę banku napastnik sterroryzował przedmiotem przypominającym broń. W piątek podobnie wyglądający mężczyzna dokonał napadu na bank w Pabianicach.

Czytaj też: Kolejny napad na bank w Łódzkiem. Po Sieradzu - Pabianice

W piątek policja za zgoda prokuratury udostępniła fotografie napastnika, który w środę dokonał napadu na bank w Sieradzu. Ktokolwiek rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sieradzu, osobiście albo pod numerem telefonu 043-8277710 lub w całym kraju 997, 112. W razie potrzeby policja gwarantuje pełną anonimowość.
Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!