Nieco ponad dwa miesiące dzieli nas od kolejnej edycji Burn Selector Festival. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas krakowskiej imprezy.

Neon Indian to popowa psychodela, o której nie raz już wspominałam, zapowiadając inne festiwalowe "przyjazdy". Na Off Festivalu rok temu dali znakomicie zaczynający się koncert (widziałam tylko pierwszy kwadrans), kombinując połączenia banalnej popowości z zawiłymi psychodelikami. Bardzo to było przyjemne połączenie.Z kolei Buraka Som Sistema występują na mniejszych i większych festiwalach. Grywali już w Polsce, nie miałam jednak przyjemności się z nimi spotkać na żywo. Podejrzewam, że można zaufać tym świadkom, którzy opowiadają o nieprawdopodobnej energii i multikulturowym charakterze tej muzyki. Przywożą do nas swój drugi krążek - zakład, że zaskoczą?

Burn Selector festival już na początku czerwca (1-2) w Krakowie na Błoniach. Poza Neon Indian i BSS zagrają: Chase and Status, Magnetic Man, Hadouken!, Disclosure, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Com Truise, Redinho i Stay+.

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!