(© By Andrew Locking [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons)

Nico Rosberg zaskoczył swoich fanów i kolegów. Krótko po zdobyciu tytułu mistrza świata Formuły 1, kierowca ogłosił zakończenie kariery. Na temat decyzji Rosberga wypowiedzieli się kierowca Mercedesa, Lewis Hamilton i członek drużyny Red Bull, Daniel Ricciardo.

Nico Rosberg zaszokował świat motosportu informacją o zakończeniu kariery kierowcy Formuły 1. Decyzja ta była tym bardziej zaskakująca, że Niemiec jest świeżo upieczonym mistrzem F1.

- Będzie nam go brakować, ale oczywiście życzymy mu wszystkiego najlepszego. Ja jestem prawdopodobnie jedną z tych niewielu osób, które nie były tym zaskoczone. Ale to dlatego, że znam go bardzo długo. Wygrał po raz pierwszy w ciągu 18 lat. Dlatego nie dziwiło mnie, że chce odejść. Ma rodzinę, na której pragnie się skupić. Pewnie chciałby mieć więcej dzieci i zwrócić im czas, którego kilka razy zabrakło - powiedział Lewis Hamilton.

DE RTL TV/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!