W sobotę, 23 czerwca, o godzinie 20 rozpocznie się impreza "Wianki nad Wisłą". Największe przeboje zagrają m.in. Katie Melua, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Wilki i Myslovitz, a o północy odbędzie się widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

"Wianki nad Wisłą" organizowane są już po raz siedemnasty. Jest to jedna z największych plenerowych stołecznych imprez.

Otworzy ją performer nowego pokolenia i zdobywca paszportu Polityki - L.U.C, który zaprosił do tworzenia wspólnego projektu Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego. Dołączą do nich dołączą Vienio (MOLESTA) i dwukrotny mistrz polski w Beatbox-ie, ZGAS. Nie zabraknie również Wilków, Edyta Górniak czy Myslovitz.

Impreza zacznie się o godzinie 20, a zakończy się po północy pokazem sztucznych ogni.

Program "Wianki nad Wisłą" - 23 czerwca 2012

godz. 20.00 - 20.45 L.U.C i Goście /Vienio, Zgas, M. Pospieszalski, W. Waglewski/

Godz. 20.50 - 21.40 Myslovitz

Godz. 22.00 - 23.50 Koncert Lato Zet i Dwójki (wystąpi:De Mono, Liber & InoRos, Ryszard Rynkowski, Edyta Górniak, Damian Ukeje, Wilki, Racoon, Myslovitz, 77 Seven Bombay Street, Katie Melua)

Godz. 23.55 Widowisko pirotechniczne

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!