Agnieszka Gulczyńska Agnieszka Gulczyńska

Agnieszka Gulczyńska (© screen z filmu)

Jeszcze nie ucichły emocje związane z wyciekiem do internetu nagrania, w którym Kamil Durczok przeklina na chwilę przed wejściem na antenę, a już nowym hitem staje się film z przeklinającą w trakcie trwania programu prezenterką WTK.

W przeciwieństwie do Durczoka, prezenterka „Pulsu dnia” Agnieszka Gulczyńska przeklina w trakcie trwania programu, nie świadoma tego, że znajduje się na wizji i widzowie widzą i słyszą jej słowa. - Naszym gościem był komandor klubu żeglarskiego "Mewa" Andrzej Jóźwiak. Zobaczmy w tej chwili fragment tej rozmowy - mówi Gulczyńska. Jednak nie pojawia się nagranie wypowiedzi Jóźwiaka i widzowie nadal widzą prezenterkę poznańskiej telewizji. Wtedy też padają niecenzuralne słowa: - Ja pierd..., ty. Po chwili prezenterka dodaje - Jeszcze sonda, ku... mać.

Słowa te padły na antenie Poznańskiej Telewizji Informacyjnej ponad pół roku temu, jednak dopiero teraz, po „sprawie Durczoka” nagranie zaczęło być rekordy popularności. Podobnie jak w przypadku nagrania z Faktów, stacja zaczęła usuwać z internetu nagranie, powołując się na prawa autorskie do niego.

Stacja nie komentuje sprawy i nie chce powiedzieć, czy wobec prezenterki zostały wyciągnięte konsekwencje. Dyrektor programowy Remigiusz Koziński w rozmowie z Gazetą Wyborczą powiedział, że do internetu nagranie musiała wrzucić jakaś „życzliwa osoba”.

Film z przeklinającą Agnieszką Gulczyńską

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!