Już za dwa tygodnie 18 września, nastąpi inauguracja sezonu 2010/2011, Polskiej Ligi Hokeja Kobiet.

Do tegorocznych rozgrywek przystąpi na chwilę obecną osiem kobiecych zespołów: TMH Polonia Bytom, MUKS Naprzód Janów, UKHK Unia Oświęcim, KS Cracovia 1906 Kraków, GKS Tychy, UKH Białe Jastrzębie, KM KTH Krynica oraz GKS Stoczniowiec Gdańsk.

W pierwszej kolejce 18 września spotkają się:
TMH Polonia Bytom - GKS Stoczniowiec Gdańsk
KM KTH Krynica - MUKS Naprzód Janów
UKHK Unia Oświęcim - UKH Białe Jastrzębie
KS Cracovia 1906 Kraków - GKS Tychy

Mistrzowskiego tytułu bronią zawodniczki TMH Polonia Bytom.

Warto zauważyć, że bytomskie hokeistki są pierwszą kobiecą drużyną, jaka występuje w tym roku w I rundzie European Champions Women Cup. Puchar odbędzie się w łotewskiej Rydze, w dniach od 29 do 31 października. Poza bytomiankami wezmą w nim udziałgospodynie SHK Laime, Valerenga Oslo (Norwegia) oraz Herlev Hornets (Dania). Zwyciężczynie imprezy awansują do następnej rundy Pucharu Europy.

Ale już wcześniej, bo 4 września, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu wraz z Towarzystwem Miłośników Hokeja Polonia Bytom, zaprasza wszystkich na "Sobotę z Hokejem". Będzie to otwarcie sezonu hokejowego 2010/2011 w bytomskiej "Stodole". Rozpocznie się ono o godzinie 11, meczem żaków UKS MOSM Bytom - Naprzód Janów. Odbędą się także spotkania:
godz. 13 juniorzy młodsi UKS MOSM Bytom - MOSM Tychy
godz. 15 żaki młodsze UKS MOSM Bytom - Zryw Ruda Śląska
godz. 17 seniorzy TMH Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
godz. 19 dziewczyny TMH Polonia Bytom - UKH Białe Jastrzębie

Lodowisko TMH Polonia Bytom "Stodoła", ulica Pułaskiego 71 - wstęp wolny.

Fotorelacja w z imprezy.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!