Niepowtarzalny klimat Podkarpacia i mnóstwo przeżyć, czeka na uczestników imprezy Karpackie Klimaty, która odbędzie w dniach od 29 do 31 sierpnia w Krośnie.

Karpackie Klimaty są międzynarodową imprezą organizowaną w Krośnie już po raz piąty. W niezwykły sposób prezentuje ona kulturowe i historyczne dziedzictwo pogranicza karpackiego.

Na kilka dni rynek krośnieński stanie się centrum życia kulturalnego miasta. Wszyscy chętni zostaną zabrani w wyjątkową podróż: artystyczną, kulinarną.

Program Karpackich Klimatów jest niezwykle bogaty. W ramach tego wydarzenia odbędą się: koncerty kapel folklorystycznych i folkowych, spektakle teatralne, wystawy sztuki ludowej, turnieje rycerskie, Święto Chleba, Festiwal Win Węgierskich im. Portiusa i wiele innych.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!