Już w sobotnia noc (z 7 na 8 czerwca) Lublin znowu zamieni się w miasto kultury. Obecna od ośmiu lat w miejskim kalendarzu Noc Kultury znowu kusi atrakcjami mieszkańców i turystów.

Artyści z całej Polski ponownie zostaną gospodarzami miasta na tę wyjątkową noc. Instytucje, ulice i zaułki Lublina wypełnią się muzyką, spektaklami teatralnymi, filmami.

Muzyczne melanże, artystyczne fuzje i przemierzający zakamarki lublinianie i goście – to krajobraz miasta dobrze znany z lat poprzednich – bez wątpienia odnowi się w najbliższy weekend.

Wśród atrakcji m.in. Strefa Gaby Kulki – strefa ciekawych koncertów, renesans graffiti z mchu w przestrzeni miejskiej, kino samochodowe, pokazy teatrów ulicznych i niezliczone instalacje artystyczne rozsiane po mieście.

Także najmłodsi znajda coś interesującego i twórczego dla siebie.

Z pełnym wachlarzem sobotnio-niedzielnych atrakcji Nocy Kultury 2014 na stronie internetowej http://nockultury.pl/ .

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!