Plakat promujący Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween Plakat promujący Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween

Plakat promujący Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween (© Michał Kasperczyk)

W środę 31 października 2012r serwis www.NOLTYCHY.pl serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w jesiennej edycji specjalnej Tyskiego Nocnego Rajdu Rowerowego na Halloween.

Jak zwykle na nocnych rowerzystów czeka sporo atrakcji. Na Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym na Halloween czekają nagrody dla najlepiej przebranych rowerzystów, których nagrodzimy przy nocnym ognisku.
Dla każdego uczestnika przygotowane zostały specjalne opaski odblaskowe akcji „Lepiej widoczni – widocznie lepsi” prowadzonej przez Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY - opaski te spełniać będą rolę cegiełki na rajdy rowerowe o wartości 3 zł.

Portal www.noltychy.pl przygotował również degustację słodkości dla uczestników oraz okolicznościową pieczątkę. Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów. Trasa rajdu: ok. 15 km. Zbiórka uczestników w środę 31.10.2012r przed godz. 22.30 przy restauracji Mc Donald’s w Tychach (al. Bielska 110). Wyjazd na trasę o godz. 22.30!

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru! Na rajd należy zaopatrzyć się indywidualnie w kiełbaski oraz napoje. Kontakt: redakcja@noltychy.pl tel. 605 301 805

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!