Okładka płyty "Wake Up" - zespołu The Vamps Okładka płyty "Wake Up" - zespołu The Vamps

Okładka płyty "Wake Up" - zespołu The Vamps.

Długo oczekiwana przez fanów na całym świecie, płyta brytyjskiego zespołu The Vamps – „Wake Up”. Odnosi sukcesy i podbija serca, nie tylko młodych słuchaczy, ale również tych starszych. Recenzja płyty.

Czterech młodych i utalentowanych chłopaków z Wielkiej Brytanii. W skład zespołu wchodzi, wokalista Bradley Will Simpson, gitarzysta James McVey, perkusista Tristan Evans oraz basista Connor Ball. Są niewątpliwie jedną z najsilniejszych konkurencji dla innego Brytyjskiego zespołu, który klika lat temu podbił światowy rynek muzyczny – One Direction.

Pierwsza płyta The Vamps – „Meet The Vamps”, dotarła do drugiego miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii, a single, które pochodziły z tej płyty, rozeszły się w zaskakującej ilości 10 milionów egzemplarzy na świecie. Singiel „Can We Dance”, został wyświetlony na YouTube, ponad 10 milionów razy.

Drugi album zespołu The Vamps – „Wake Up”, zawiera 18 tanecznych utworów. Przy którym można się świetnie bawić. Doceniają tą płytę, nie tylko młodzież, ale również i dorośli, którzy brzmienia i energię, porównują do znanego z lat 60. The Beatles.

Pierwszym singel stała się piosenka „Wake Up”, w teledysku pojawił się gościnnie przyjaciel chłopaków – Brooklyn Bekham. Drugi singiel „Rest Your Love”, równie rytmiczny jak pierwszy.


Przeczytaj cały tekst:

Przeczytaj cały tekst - Nowa płyta brytyjskiego zespołu 'The Vamps' - 'Wake Up'.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!