GrubSon ze złotą płytą za O GrubSon ze złotą płytą za O

GrubSon ze złotą płytą za O.R.S. Koncert w warszawskiej Stodole - trasa RudeBoyTour

Wczoraj na MaxFloRecTV trafił zwiastun nowego albumu GrubSona. – Nowy singiel się piecze. Niebawem sami zobaczycie, co to jest za świrostwo. A już za parę miesięcy nowa płyta GrubSona i całej porytej, parchatej brygady – zapowiada artystaNagrania dokonano w gdańskim studio Custom34. W sesji, obok GrubSona, wzięli udział muzycy w składzie: Łukasz Bzowski, Robert Cichy, Michał Maliński i Grzegorz Posłuszny.

Nie znamy jeszcze tytułu utworu zwiastującego krążek ani daty jego premiery. Więcej szczegółów niebawem – subskrybuj nasz kanał, jeśli chcesz być na bieżąco – czytamy w opisie filmu. Wiemy natomiast, że GrubSon nagrał kilka świeżych numerów na płytę kolegów ze swojego zespołu, Jareckiego i BRK. Premiera ich krążka zatytułowanego PUNKT WIDZENIA już 16 czerwca. Album w preorderze zamówić można na sklep.maxflo.pl i empik.com.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!