BU, związany z Rahimem i Fokusem od czasów PFK, kolejnym ujawnionym gościem na nowej płycie Pokahontaz BU, związany z Rahimem i Fokusem od czasów PFK, kolejnym ujawnionym gościem na nowej płycie Pokahontaz

BU, związany z Rahimem i Fokusem od czasów PFK, kolejnym ujawnionym gościem na nowej płycie Pokahontaz

Już w sierpniu premiera 3. płyty Pokahontaz. Niecały miesiąc temu artyści ujawnili, że obok nich na REVERSALU - bo taki tytuł nosić będzie płyta - usłyszymy m.in. Bukę. Dziś do Buki dołączają kolejni reprezentanci MaxFlo, BU i Kleszcz

Kleszcza usłyszycie we wspólnym numerze z Buką. Chłopaki pojawią się na REVERSALU, ponieważ stawiamy na młode i utalentowane pokolenie raperów – komentuje Rahim. Zapytany o zaproszenie do studia BU dodaje: – Tutaj mamy zupełnie odwrotną sytuację. Bunio zna się ze mną i z Fokusem już kupę lat, właściwie od czasów PFK. To naturalne, że zależało nam na jego obecności również na 3. krążku.

Nowy album Pokahontaz zwiastują ciepło przyjęte single, „Habitat” i „W ruch”. Bonusowo na krążek trafi też „Przestań (Zetena RMX)” Bob One'a z Rahimem i Fokusem na featuringu.Spragnieni najnowszych numerów Pokahontaz zapowiadających REVERSAL mają okazję usłyszeć je podczas lipcowej, festiwalowej trasy zespołu. Już jutro, 4.07., artyści zagrają w Ełku (Hip Hop Raport Projekt Ełk), a pojutrze, 5.07., pojawią się w Kaliszu (Hip Hop Festiwal Kalisz). W tym miesiącu spotkamy ich jeszcze w: Międzyrzeczu (11.07.), Babimoście (12.07.) i Zabrzu (18.07.). Szczegóły koncertów dostępne na Fan Page'u Pokahontaz i www.MaxFlo.pl.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!