Dzięki opisom kolejnych ofiar napadów, policja ma nowe portrety pamięciowe bandyty, lub bandytów. Scenariusz ostatnich ataków jest podobny do poprzednich. Dodam najświeższy opis, ludzkiej fantazji.

Najnowsze trzy portrety. Pojawiła się wiadomość, że przestępca porusza się białym samochodem. Jeden podobny pojazd policja namierzyła, ale okazało się, że to fałszywy trop.

Przestępca porusza się białym samochodem, więc wcale nie musi być z Zielonej Góry i okolic. Żeby zrobić komuś krzywdę, może przemieszczać się między miastami. Według mojego scenariusza, on mógł leczyć się psychicznie. To chyba nie jest kolosalny wydatek, rozesłać faksem po komendach portret i pokazać psychiatrom. Może był w jakiejś szkole i w wojsku - w końcu ktoś go rozpozna.

Najświeższe wiadomości: Policja Lubuska twierdzi, że jest mało prawdopodobne, aby sprawca był tylko jeden.

Ofiar napadów jest 6 (w tym 3 zgwałcone). Nie dajcie się ponieść panice i plotkom.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!