13 listopada w nowosądeckiej Hali Sportowej jeden z najbardziej obiecujących małopolskich zespołów rockowych kręcił teledysk do swojego najnowszego utworu „To nie koniec” dedykowanego Arturowi Siódmiakowi.

Młodzi muzycy postanowili stworzyć dla jednego z najbardziej utalentowanych sportowców w historii polskiej piłki ręcznej piosenkę, która będzie zwieńczeniem jego kariery sportowej, a równocześnie zapowiedzią aktywności społecznej związanej z zaangażowaniem w pomoc najmłodszym pasjonatom szczypiorniaka.

Rev Revenge to stosunkowo młody zespół muzyczny, który ma już za sobą współpracę nie tylko ze sportowcami, ale również z organizacjami non – profit: stowarzyszeniami i fundacjami.

Rockmani nagrywali już piosenkę dla Przemka Salety na zakończenie jego kariery sportowej, współpracowali także z Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu w ramach akcji „Tak dla Transplantacji”.

Teledysk będzie integralną częścią akcji promocyjnej przed meczem Polska vs. Reszta Świata na zakończenie kariery sportowej Artura Siódmiaka, którą zajmują się: Agencja Promocji i PR Menu Group oraz Exodus Group.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!