Tomasz Balcerzak Tomasz Balcerzak

Tomasz Balcerzak (© Ze zbiorów Romana Woźniaka)

Rada Nadzorcza Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., podjęła dziś uchwałę o powołaniu od 13 czerwca 2011 roku Tomasza Balcerzaka na stanowisko członka zarządu ds. Operacyjnych.

Jak podaje biuro prasowe PLL LOT S.A.- "Tomasz Balcerzak ma bogate doświadczenie w branży lotniczej oraz w prowadzeniu projektów z obszaru operacyjnego firm".

"Ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie otrzymując tytuł podporucznika pilota inżyniera. Wiedzę uzupełniał również podczas dodatkowych studiów m.in. na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego w Warszawie."

W tanich liniach lotniczych Centralwings - gdzie go poznałem - był dyrektorem d/s Operacyjnych. Po rozwiązaniu Centralwings zatrudnił się w spółce FDS-Flight Dispatch Services. "Od 2009 roku Tomasz Balcerzak pracował jako Dyrektor Operacyjny w czarterowej linii lotniczej Enter Air."

Z akt personalnych LOT dowiadujemy się, że "Tomasz Balcerzak od marca 2001 do października 2004 roku pracował w Polskich Liniach Lotniczych LOT m.in. koordynując szereg projektów w obszarze operacyjno-technicznym oraz nadzorując programy restrukturyzacyjne."

Nowy Członek Zarządu PLL LOT S.A.- urodzony 15 lipca 1975 roku włada trzema językami obcymi, poza lotnictwem znajdują się m.in. ekonomią transportu lotniczego, biznesem i stosunkami międzynarodowymi.


Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!